statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis na koniec rundy jesiennej..

• autor: victoria8, 2014-11-17 13:06

Ostatnim przeciwnikiem Victorii w rundzie jesiennej był Błysk Kuźniczysko. Oba zespoły od jakiegoś czasu nie zaznały smaku zwycięstwa, Błysk nie wygrał od 6 spotkań, natomiast Zawonia od 4. To miał być przełomowy mecz dla którejś z drużyn, tak się natomiast nie stało, bo potyczka zakończyła się remisem i na zwycięstwo obie ekipy będą musiały poczekać do wiosny. Lepiej mecz zaczęli piłkarze z Zawonii, notoryczne ataki dalły efekt już w 10 minucie, zgranie głową przez Wiatra wzdłuż bramki, do której dopadł Wawszczyk i również głową dał prowadzenie Victorii. Przyjezdni próbowali pójść za ciosem, kilka dogodnych sytuacji jednak nie znalazło odzwierciedlenia w wyniku, a po błyskawicznym kontrataku miejscowi wyrównali. Mecz był wyrównany, ładne widowisko mogło się podobać kibicom, którzy oglądali kilka ciekawych akcji po obu stronach, do przerwy 1:1. Kilka chwil po gwizdku rozpoczynającym drugą połowe Kuźniczysko wywalczyło rzuy rożny i zdobyli druga bramkę. Od tamtej pory przewaga leżała po stronie Victorii, która z determinacją dążyła do wyrównania. W 70 minucie, piłka zagrana do Kmiecia, ten wbiega w pole karne i z ostrego kąta pokonuje bramkarza, dając wyrównującą bramkę dla Zawonii. Do dogodnych sytuacji dochodzili jeszcze Wawszczyk, Kmieć, Świdziński czy Wiatr, strzał Kameli z 25 metrów otarł się jedynie o słupek, jednak żadnej bramki z tym meczu już nie zobaczyliśmy. Kuźniczysko próbowało jeszcze z kontrataków ale bezskutecznie i pojedynek zakończył się wynikiem 2:2.