statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo w Godzieszowej..

• autor: victoria8, 2014-06-15 15:09

Wielki sukces odnieśli piłkarze z Zawonii. Zwyciężając z Godzieszową zapewnili sobie utrzymanie w A-klasie i prawo do kolejnych rozgrywek w tej lidze. Od samego początku Victoria narzuciła swoje tempo, szybkie ataki i twarda defensywa powodowała, że gracze Burzy byli bezsilni. W 10 minucie goście wywalczyli rzut karny, którego na gola zamienił niezawodny w tym elemencie gry Wiatr. Kilka minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Ataki przyjezdnych trwały dalej i akcja między Mateuszem Wawszczykiem, który ograł defensywę gospodarzy i dośrodkował do Pawła Wawszczyka, a ten posłał piłkę piłkę tuż pod poprzeczkę bramki. W 35 minucie Dawid Kmieć wywalczył rzut wolny, w okolicach pola karnego, do którego podszedł Wiatr. Dośrodkował futbolówkę prosto na głowę Wawszczyka, który skierował ją obok bezradnego bramkarza. Gospodarze odpowiedzieli tuż przed przerwą, po dośrodkowaniu w pole karne walkę w powietrzu wygrał napastnik Burzy, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i wpadła do bramki. Do przerwy 4:1. W drugiej połowie nastąpiła zmiana ról i do odrabiania straty rzucili się piłkarze Godzieszowej. Stworzyli kilka dogodnych sytuacji, jedną zamienili na bramkę, za chwilę przed utratą bramki ratuje Dawid Wawszczyk, który wybija piłkę z lini bramkowej. Burza w 90 minucie wywalczyła rzut karny, który mógł przynieść kontaktową bramkę w końcówce meczu, ale w tej szansie przeszkodził im Piotrek Mazur, popisując się świetną interwencją. Niewykorzystana sytuacja się zemściła i w ostatniej minucie zwycięstwo przypieczętował Wiatr ogrywając bramkarza i kierując piłkę do pustej bramki i jednocześnie zaliczając hattricka.  W ostatnim ligowym meczu Victoria na własnym boisku podejmie Błysk Kuźniczysko. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11.00, zapraszamy.