statystyki szczegółowe

Aktualności

Klęska z Korzeńskiem

• autor: victoria8, 2014-05-25 20:44

Po dotkliwej porażce i słabym meczu w rundzie jesiennej, gdzie piłkarze Zawonii przegrali z Korzeńskiem na wyjeździe 6:1, Victoria chciała się zrewanżować i zdobyć kolejne punkty. Początek meczu nie wskazywał na porażke gospodarzy, było kilka akcji które mogły przynieść skutek, jednak za każdym razem piłka mijała słupek. Zapał do gry goście odebrali już w 15 minucie, piłka wrzucona w pole karne i precyzyjny strzał głową, za kilka chwil nieporozumienie piłkarzy i piłka niefortunnie wtacza się do bramki, do 30 minuty 0:2. Kontaktową bramkę Victoria strzela dopiero w 40 minucie, akcją między Wiatrem i Wawszczykiem, kończy sie celnym uderzeniem. Euforia trwała zaledwie 2 minuty, bo stały fragment gry uzyskali goście i bardzo dobrym strzałem przy samym słupku Orla strzela 3 bramkę do szatni. Druga połowa nie przebiegała pod dyktando przyjezdnych, to Zawonia częściej atakowała i stwarzała sytuacje, jednak skuteczność to w tym meczu najsłabszy punkt gospodarzy, za to gracze Korzeńska byli w tym elemencie gry bezbłędni i bezlitośni. Za każdym razem posyłali długą piłkę na szybkich napastników, którzy uwalniali się spod opieki i nie dawali szans bramkarzowi, czego efektem było aż 5 bramek w drugiej połowie. Victorii nie tylko nie udało się zdobyć punktów, ale przede wszystkim po raz kolejny w meczu z Orlą zawieść siebie, zarząd i kibiców grając fatalne zawody. Miejmy nadzieję, że kolejne mecze zmienia oblicze drużyny i udowodnią, że Zawonia potrafi grać w piłkę i zdobywać punkty, które są teraz bardzo cenne. W środę zaległy mecz z Bumerangiem Wrocław, który w pierwotnym terminie się nie odbył z powodu mokrego boiska. Spotkanie obędzie się o godzinie 18.00 na stadionie w Sołtysowicach. Zapraszamy