statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Pora¿ka z Su³owem..

• autor: victoria8, 2014-03-30 21:18

Pierwsze minuty spotkania przebiega³y pod dyktando gospodarzy, do 15 minuty Victoria stworzy³a sobie kilka bardzo dobrych sytuacji i spokojnie mog³a obj±æ prowadzenie, jednak brakowa³o skuteczno¶ci. W 15 minucie b³±d w polu karnym Zawonii wykorzysta³ pomocnik go¶ci, precyzyjnym strza³em przy s³upku wyprowadzi³ zespó³ na prowadzenie. Kilkana¶cie minut pó¼niej golem odpowiedzia³a Victorii. Po podaniu z prawej strony pi³kê w polu karnym przej±³ napastnik gospodarzy i strzeli³ wyrównuj±c± bramkê. Wydawaæ siê mog³o, ¿e remisem skoñczy siê pierwsza po³owa, lecz w 40 minucie obroñca faulujê w polu karnym i sêdzia wskazujê na "jedenastkê". Do pi³ki podchodzi obroñca Su³owa i strzela 2 bramkê. W drugiej po³owie nie by³o ju¿ tylu sytuacji. W 70 minucie Zawonia zdoby³a bramkê, jednak sêdziowie dopatrzyli siê spalonego. Na domiar z³ego kilka minut po bardzo spekulacyjnym faulu w polu karnym sêdzia podyktowa³ drugi rzut karny, konsekwentnie wykorzystany. Wynikiem 1:3 zakoñczy³o siê spotkanie. Za tydzieñ wyjazdowy mecz z Plonem G±dkowice o godzinie 11.00